Park linowy kazimierz to... ...miejsce, które zapewni niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu.

Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, gdzie bawić się mogą ludzie bez żadnego doświadczenia, zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Ten rodzaj rozrywki przeznaczony jest dla każdego, kto zdecyduje się na ekscytującą przygodę, pełną odkryć i wrażeń.


Aktualności

01 06 2017

Dzień dziecka w Parku Linowym

Dzień Dziecka w Parku Linowym Kazimierz!!! W dniach 01.06 - 04.06 zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Przewidziane liczne niespodzianki oraz wielka loteria, każdy bilet wygrywa!!! Nasze loteryjne koło będzie kręciło się przez 4 dni! Do zobaczenia w Kazimierzu!!! Czytaj całość »
31 03 2017

Park Linowy już otwarty!

01.04.2017 Sobota Rozpoczynamy sezon w parku linowym "Kazimierz"! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy od godziny 11:00! W kwietniu dla klientów indywidualnych udostępniamy nasze trasy w weekendy. Grupy zorganizowane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w dowolnym dniu tygodnia. Od początku maja jesteśmy do Waszej dyspozycji każdego dnia! Do zobaczenia! Czytaj całość »
31 05 2016

Dzień Dziecka

Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych 05.06.2016r. w najbliższą niedzielę na Dzień Dziecka w Parku Linowym KAZIMIERZ. Tradycyjnie będzie loteria biletowa (każdy bilet wygrywa :), a losują nie tylko dzieci). Zapraszamy od godz. 11-tej. Czytaj całość »